Mazda MX-30
e-SkyActiv 145 First Edition 36 kWh
Direct kopen, basisprijs: € 11.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.750,-
LEASEPRIJS: € 193,66 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda MX-30 |
|---|---|
| Uitvoering: | e-SkyActiv 145 First Edition 36 kWh |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 30 december 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 48.254 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 193,66 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | K-723-KF |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 499 kg |
| Gewicht: | 1.620 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 1.555 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.119 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- zonwerend glas
- Infotainment
- Apple carplay
- Audio installatie
- DAB
- Head-up display
- Navigatiesysteem
- Radio-CD/MP3 speler
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Lederen bekleding
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Kruisend verkeer detectie
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- ASR