Mazda CX-5
2.0 SkyActiv-G 165pk Automaat Exclusive-Line Navigatie Climate control Adaptieve cruise control Parkeersensoren 360* camera Keyless Verwarmde voorstoelen Stuurverwarming LED Navigatie HUD Bose geluidsinstallatie Apple Carplay/ Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 36.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.890,-
LEASEPRIJS: € 533,41 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.472,77 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 SkyActiv-G 165pk Automaat Exclusive-Line Navigatie Climate control Adaptieve cruise control Parkeersensoren 360* camera Keyless Verwarmde voorstoelen Stuurverwarming LED Navigatie HUD Bose geluidsinstallatie Apple Carplay/ Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 6 augustus 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 14.357 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 533,41 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M2-31-91 |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.529 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- DAB ontvanger
- dodehoek detectie
- electronic climate controle
- head-up display
- keyless entry
- keyless start
- lichtmetalen velgen 19"
- navigatiesysteem full map
- parkeersensor voor en achter
- rondomzicht camera
- stuurwiel verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- houtafwerking interieur
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor