Mazda CX-5
2.0 SkyActiv-G 165 HUD Navi Camera PDC Stuurverw. Stoelverwarming Climate C. Cruise C. Afneembaar trekhaak LM velgen
Direct kopen, basisprijs: € 21.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 21.950,-
LEASEPRIJS: € 361,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 SkyActiv-G 165 HUD Navi Camera PDC Stuurverw. Stoelverwarming Climate C. Cruise C. Afneembaar trekhaak LM velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 17 mei 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 89.131 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 361,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 685 kg |
| Gewicht: | 1.335 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 168 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 715 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Bi-xenon koplampen (+koplampreiniging)
- Blanke sierlijsten rondom de ramen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Privacybeglazing zij- en achterruit
- Trekhaak afneembaar
- Infotainment
- Audio installatie premium
- AUX interface
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- USB connective
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen multifunctioneel bedienbaar stuurwiel
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurverwarming
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix voor kinderzitjes
- Overige
- 12V-aansluiting
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarmsysteem
- Bluetooth
- Dab
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Optie: afneembaar trekhaak
- Optie: extra set winterbanden plus LM velgen
- Uitparkeer waarschuwing