Mazda CX-5
2.0 SkyActiv-G 165 - Cruise, Clima, Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 22.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.845,-
LEASEPRIJS: € 318,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.865,72 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Mazda CX-5 |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 SkyActiv-G 165 - Cruise, Clima, Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 21 mei 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 128.038 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 318,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-236-GV |
| Motorinhoud: | 1.998 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.400 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Alarminstallatie
- ASR Anti doorslip regeling
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Cruise control
- Dakspoiler
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- EBD
- El. verstelbare spiegels
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Extra getint glas achter
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Koplampwissers
- LED-koplampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio
- Radio DAB
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Start en Stop systeem
- Startonderbreking
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Trekhaak, vast
- USB aansluiting
- Verstelbaar stuur