MAN TGX
18.520 GX 4X2 LL SA D30 PowerLion Zwart Retarder Standklima Alcoa's Camera Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 141.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 141.449,-
LEASEPRIJS: € 1.926,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 23.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MAN TGX |
|---|---|
| Uitvoering: | 18.520 GX 4X2 LL SA D30 PowerLion Zwart Retarder Standklima Alcoa's Camera Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 mei 2026 |
| Carrosserie: | Standaard trekker |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 80 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.926,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 141.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | A8-71-78 |
| Vermogen: | 382 kw / 520 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 3900 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 20.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Alcoa velgen
- Aluminium brandstoftank
- Bekleding chassis zijkanten links en rechts
- Cabine GX: de maximale (breed, lang, extra hoog)
- Interieur
- 2 bekerhouders, uitschuifbaar, in instrumentenbord
- 2 contactdozen cabine liggedeelte onder 12V en 24V alsmede 2 USB bussen 5V alleen opladen
- 2 laden middengedeelte instrumentenbord
- 3 opbergvakken hoog dak voor, 1 links en 1 rechts, met klep, 1 in het midden met jaloezie
- Armleuningen bestuurdersstoel Comfort
- Instrumentenbord
- Zonnescherm voorruit binnen elektrisch
- Veiligheid
- 2 Contourlichten LED
- Achterlichten LED
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijwaarschuwing, akoestisch uitschakelbaar volume regelbaar alarmknipperlichtfunctie
- Afslaglicht LED
- Bediening parkeerrem in instrumentenbord, elektronische parkeerrem
- Dop voor AdBlue-reservoir afsluitbaar
- LED Koplampen, Achterlichten + Zijverlichting
- Zonnekap voor voorruit
- Overige
- 4 voertuigsleutels
- Banden achteras Continental 315/70R22.5
- Bedienningspaneel MAN EasyControl Long Haul, 4 functies bij geopende deur van buitenaf te bedienen
- Kentekenpapieren, internationaal COC
- Transmissiefunctie MAN EfficientRoll