MAN TGX
18.520 GX 4X2 LL SA D30 PowerLion Nardo Grey Retarder Standklima Alcoa's Camera Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 141.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 141.449,-
LEASEPRIJS: € 1.926,70 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 23.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MAN TGX |
|---|---|
| Uitvoering: | 18.520 GX 4X2 LL SA D30 PowerLion Nardo Grey Retarder Standklima Alcoa's Camera Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 mei 2026 |
| Carrosserie: | Standaard trekker |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 81 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.926,70 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 141.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | A8-71-79 |
| Vermogen: | 382 kw / 520 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 390 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 20.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Alcoa velgen
- Cabine GX: de maximale (breed, lang, extra hoog)
- Interieur
- 2 bekerhouders, uitschuifbaar, in instrumentenbord
- 2 laden middengedeelte instrumentenbord
- Armleuningen bestuurdersstoel Comfort
- Milieu
- Dakspoiler
- Veiligheid
- 2 Contourlichten LED
- Dagrijlicht LED
- Dop voor AdBlue-reservoir afsluitbaar
- Elektronisch remsysteem (EBS)
- Elektronisch stabiliteitsprogramma (ESP)
- Overige
- Banden achteras Continental 315/70R22.5