MAN TGX
18.520 4x2 LL SA D30 Powerlion 2x Tank Fridge NAVI Stand-Clima CarPlay LED
Direct kopen, basisprijs: € 132.979,-
Direct kopen, basisprijs
€ 132.979,-
LEASEPRIJS: € 1.811,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 21.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MAN TGX |
|---|---|
| Uitvoering: | 18.520 4x2 LL SA D30 Powerlion 2x Tank Fridge NAVI Stand-Clima CarPlay LED |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 april 2026 |
| Carrosserie: | Standaard trekker |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 203 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | |
| Aantal sleutels: | 3 |
| Aantal handzenders: | 3 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.811,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 132.979,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 36-18-92 |
| Motorinhoud: | 12.409 cc |
| Vermogen: | 382 kw / 520 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 3600 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 44.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Alcoa velgen
- Aluminium brandstoftank
- Bekleding chassis zijkanten links en rechts
- Brandstoftank links 690L diesel / 165L Ad-Blue
- Brandstoftank links aluminium
- Brandstoftank rechts 410L
- Brandstoftank rechts aluminium
- Cabine GX: de maximale (breed, lang, extra hoog)
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Deklakwerk Aero-pakket
- Deklakwerk bumpers kunstof
- Deklakwerk portierverlenging
- Mistlampen
- Portierverlenging bestuurders- en bijrijderszijde
- Zonneklep
- Infotainment
- Audio installatie
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Interieur
- 2 bekerhouders, uitschuifbaar, in instrumentenbord
- 2 laden middengedeelte instrumentenbord
- 2 leeslampen, led, 1 aanbestuurderszijde
- 2 leeslampen op zwanenhals achtergedeelte cabine boven 1 links en 1 rechts
- 12Volt aansluiting
- Afvalbak voor middengedeelte, aan de achterkant
- Airco
- Airconditioning Climatronic
- Armleuningen bestuurdersstoel Comfort
- Armsteun
- Bed onder met lattenbodem
- Bestuurderscomfortpakket Plus voor TGX
- Bestuurderstoel Comfort luchtgeveerd
- Binnenverlichting centraal dimbaar, LED
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortvak onder infotainmentdisplay
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische standairconditioning
- Instapverlichting
- Instrumentenbord
- Koelkast
- MAN Soundsystem
- Multifunctioneel stuurwiel leder, hoogte en kanteling verstelbaar
- Opbergkastje achter links van buitenaf en van binnenuit toegankelijk met inhangbare bak
- Opbergkastje achter rechts van buitenaf en van binnenuit toegankelijk met inhangbare bak
- Opbergpakket
- Opbergvak, links, op zijwand bij bovenste bed met bedieningspaneel
- Opbergvak rechts op zijwand bij bovenste bed met bedieningspaneel
- Orientatielicht LED, dimbaar
- Standairconditioning
- Standkachel
- Stoelklimaatregeling bestuurdersstoel
- Stoffen onderbekleding bovenste bed met logo
- Stoffen onderbekleding onderste bed
- Tapijt op motortunnel
- Verwarmde bestuurdersstoel
- Zonnescherm
- Zonnescherm voorruit binnen elektrisch
- Milieu
- Dakspoiler
- Veiligheid
- 2 Contourlichten LED
- Achterlichten LED
- Achteruitkijkspiegel buiten elektrisch
- Afslaglicht LED
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Antislipregeling (ASR)
- Bediening parkeerrem in instrumentenbord, elektronische parkeerrem
- Cruise Control ACC met Stop & GO
- Dagrijlicht LED
- Digitale asbelastingsindicatie (ALM) voor luchtgeveerde assen
- Knipperlichten zijkanten LED
- Koplampen LED
- Stoeprandspiegel rechts, elektrisch verstelbaar, verwarmd
- Overige
- 8mm langsliggerdikte hoofdframe
- Accubak links
- Afsluitende dwarsdrager
- Armleuningen bijrijdersstoel comfort
- Bedienningspaneel MAN EasyControl Long Haul, 4 functies bij geopende deur van buitenaf te bedienen
- Dubbele brandstoftank
- Instap, star
- Kantelmechanisme cabine handmatig