MAN TGX
18.520 4X2 LL GX Hydrauliek Alcoa's Side Skirts Dubbele PTO! Clang Rema
Direct kopen, basisprijs: € 151.189,50
Direct kopen, basisprijs
€ 151.189,50
LEASEPRIJS: € 2.059,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 24.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | MAN TGX |
|---|---|
| Uitvoering: | 18.520 4X2 LL GX Hydrauliek Alcoa's Side Skirts Dubbele PTO! Clang Rema |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 6 mei 2026 |
| Carrosserie: | Standaard trekker |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 100 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 2.059,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 151.189,50 |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | BD-816-K |
| Motorinhoud: | 12.742 cc |
| Vermogen: | 382 kw / 520 pk |
| Laadvermogen: | 12.354 kg |
| Gewicht: | 8.146 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 20.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Interieur
- 2 contactdozen dakopbergvak cabine 12v en 24V
- 2 contactdozen midden cabine 12V en 24V
- 2 laden middengedeelte instrumentenbord
- 2 leeslampen, led, 1 aanbestuurderszijde
- 2 leeslampen op zwanenhals achtergedeelte cabine boven 1 links en 1 rechts
- Veiligheid
- 2 Contourlichten LED
- Overige
- 13.000kg draagvermogen vering achteras