Lynk & Co 01
1.5 ACC / SCHUIF-DAK / CARPLAY / CAMERA
Direct kopen, basisprijs: € 20.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.750,-
LEASEPRIJS: € 341,99 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.150,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Lynk & Co 01 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 ACC / SCHUIF-DAK / CARPLAY / CAMERA |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 13 september 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 64.764 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 341,99 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-744-DB |
| Motorinhoud: | 1.477 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 496 kg |
| Gewicht: | 1.854 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 214 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.350 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- 20 inch lichtmetalen velgen
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektrisch bedienbare achterklep
- File assistent
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Schuif-/kanteldak
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dakspoiler
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Open dak
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Subwoofer
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatievoorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dashboardcamera
- Draadloze telefoonlader
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Telefoonvoorbereiding
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi