Land Rover Range Rover Velar
2.0 P300 Turbo AWD R-Dynamic SE Navi Leer Panoramadak PDC Meridian soundsysteem lektr. bedienbaar achterklep Climate Zwart hemelbekleding LM velgen
Direct kopen, basisprijs: € 44.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 44.750,-
LEASEPRIJS: € 737,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 8.950,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Velar |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 P300 Turbo AWD R-Dynamic SE Navi Leer Panoramadak PDC Meridian soundsysteem lektr. bedienbaar achterklep Climate Zwart hemelbekleding LM velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 4 juni 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 78.424 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 737,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 44.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 221 kw / 301 pk |
| Laadvermogen: | 659 kg |
| Gewicht: | 1.841 kg |
| Wielbasis: | 287 cm |
| Hoogte: | 169 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.400 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 20"
- Metaalkleur
- Open dak
- Optie: extra set winterbanden (met LM velgen)
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Privacybeglazing zij- en achterruit
- Infotainment
- Audio installatie premium
- AUX interface
- Meridian soundsysteem
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Stuurwiel multifunctioneel
- USB-C-interface voor
- Interieur
- Achterbank elektrisch verstelbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio en telefoonbediening op het stuurwiel
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lederen multi functie sportstuurwiel met schakelbediening
- Regensensor
- Sportpedalen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bijrijders airbag is uit te schakelen
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 12V-aansluiting
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Afdaal assistent
- Bluetooth
- Connected services
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- LED mistlampen
- Matrix led koplampen
- Optie: afneembaar trekhaak
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi