Land Rover Range Rover Sport
5.0 V8 Supercharged SVR MAXTON
Direct kopen, basisprijs: € 50.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 50.950,-
LEASEPRIJS: € 839,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 10.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | 5.0 V8 Supercharged SVR MAXTON |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 16 juli 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 141.267 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 839,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 50.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-449-GK |
| Motorinhoud: | 5.000 cc |
| Vermogen: | 405 kw / 551 pk |
| Laadvermogen: | 698 kg |
| Gewicht: | 2.302 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Xenon verlichting
- Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Andere dakkleur
- Bi-xenon koplampen
- Buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Down-Pipe
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Maxton pakket
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Premium kleur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Speciale kleur
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
- lichtmetalen velgen
- panoramadak var. transparantie
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Ambient lights
- Armsteun voor
- Audio instalatie Meridian
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Gelaagde zijruit(en)
- Koelbox
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luxe lederen bekleding
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Soft-close
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur leder en multifunctioneel
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Afdaal assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED mistlampen
- Lichtmetalen velgen 22"
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
- ASR