Land Rover Range Rover Evoque
2.2 SD4 4WD Automaat 2015 Panodak
Direct kopen, basisprijs: € 11.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 11.950,-
LEASEPRIJS: € 196,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Range Rover Evoque |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.2 SD4 4WD Automaat 2015 Panodak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 20 februari 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 272.804 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 9 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 196,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 11.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | RG-234-Z |
| Motorinhoud: | 2.179 cc |
| Vermogen: | 140 kw / 191 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- audio installatie premium
- Bluetooth
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 20"
- Extra
- airco automatisch
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- aluminium interieur afwerking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- lederen bekleding
- panoramadak
- regensensor
- schakelpaddles
- stoel ventilatie voor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- voorstoelen en achterbank verwarmd
- Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- cruise control
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor