Land Rover Discovery
3.0 SI Benzine 2017 Zwart 7-Persoons Luxury Pano Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 36.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 36.950,-
LEASEPRIJS: € 609,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 7.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Discovery |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.0 SI Benzine 2017 Zwart 7-Persoons Luxury Pano Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 juli 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 169.900 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 609,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 36.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-548-XN |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 251 kw / 342 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 2.192 kg |
| Wielbasis: | 292 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Entertainment & Media
- audio installatie premium
- Bluetooth
- boordcomputer
- connected services
- DAB
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- navigatiesysteem full map
- spraakbediening
- Exterieur
- bagagedek
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED achterlichten
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- Extra
- stuur verwarmd
- trekhaak elektrisch bedienbaar
- warmtewerende voorruit
- warmtewerende voorruit
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verwarmd
- achteruitrijcamera
- airco separaat achter
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- dimlichten automatisch
- electronic climate control
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch glazen panorama-dak
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- houtafwerking interieur
- keyless entry
- lederen interieurdelen
- lendesteun(en) verstelbaar
- luchtvering
- luxe lederen bekleding
- regensensor
- schakelpaddles
- stoel ventilatie achter
- stoel ventilatie voor
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- verwarmde voorruit
- voorstoel(en) met massagefunctie
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid & Techniek
- aanhanger assistent
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- cruise control
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor