Land Rover Discovery Sport
P300e 1.5 SE [TREKHAAK AFNEEMBAAR, APPLE CARPLAY, ANDROID, CAMERA 360, VOL LEDER, CRUISE, NAVIGATIE, CLIMATE, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 25.740,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.740,-
LEASEPRIJS: € 424,24 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.148,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Land Rover Discovery Sport |
|---|---|
| Uitvoering: | P300e 1.5 SE [TREKHAAK AFNEEMBAAR, APPLE CARPLAY, ANDROID, CAMERA 360, VOL LEDER, CRUISE, NAVIGATIE, CLIMATE, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 mei 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 148.924 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 424,24 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.740,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-339-GR |
| Motorinhoud: | 1.497 cc |
| Vermogen: | 147 kw / 200 pk |
| Laadvermogen: | 621 kg |
| Gewicht: | 2.129 kg |
| Wielbasis: | 274 cm |
| Hoogte: | 173 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.750 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Trekhaak met afneembare kogel
- Afdekhoes
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Roll Stability Control
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 2-Zone automatic climate control
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Blind Spot Assis
- Connected Navigation Pro navigatiesysteem
- electronic climate control
- Smartphone Pack
- Afdaal assistent
- Asymmetrisch gedeeld (40:20:40) neerklapbare achterbank (tweede zitrij) met slide
- Automatic High Beam Assist
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels, automatisch dimmend, inclusief instapverlichting en memoryfunctie
- Elektrisch verstel-, verwarm- en inklapbare buitenspiegels
- Eéndelige, elektrisch bediende kofferklep (opening & sluiting)
- Gloss Black interieurafwerking
- Interactive Driver Display (digitaal instrumentenpaneel)
- Online Pack met Live, Browser, 4G WiFi-hotspot en Smart Settings
- Oplaadmogelijkheid
- Regensensor voor ruitenwissers
- Schemersensor voor koplampen
- stuur leder en multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking