Kia Stonic
1.0 T-GDi MHEV GT-Line Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren Cruise Control Stoel- en stuurverwarming Half leder Climate Controln Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 23.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.450,-
LEASEPRIJS: € 325,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.952,52 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Stonic |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 T-GDi MHEV GT-Line Navigatie Apple Carplay/Android Auto Camera Parkeersensoren Cruise Control Stoel- en stuurverwarming Half leder Climate Controln Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 8 september 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 13.966 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 325,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDJ-66-H |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 550 kg |
| Gewicht: | 1.160 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- Clear White
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- radio
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- carbonafwerking interieur
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- cruise control adaptief en stuurhulp
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Parkeersensoren
- start/stop systeem
- stuurwiel verwarmd