Kia Sportage
1.6 GDI Plus Pack
Direct kopen, basisprijs: € 7.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.995,-
LEASEPRIJS: € 131,77 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.599,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Sportage |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 GDI Plus Pack |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 6 februari 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 198.968 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,77 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 8-ZNN-13 |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 99 kw / 135 pk |
| Laadvermogen: | 550 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Navigatie-pakket 1
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar