Kia Rio
1.2 CVVT Plus Pack * 110.114 Km * Navi * Airco * Led Dagrijverlichting *
Direct kopen, basisprijs: € 6.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.450,-
LEASEPRIJS: € 106,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Rio |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 CVVT Plus Pack * 110.114 Km * Navi * Airco * Led Dagrijverlichting * |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 7 oktober 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 110.114 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 1-SGB-33 |
| Motorinhoud: | 1.248 cc |
| Vermogen: | 63 kw / 86 pk |
| Laadvermogen: | 556 kg |
| Gewicht: | 1.004 kg |
| Wielbasis: | 257 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 172 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.560 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 450 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Afst. bed. voor centr. deurvergr.
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- N.A.P.Pas aanwezig
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Privat Glas
- Overige
- extra getint glas achter