Kia ProCeed
1.5 T-GDi Automaat HEV GT-Line Climate control Cruise control adaptive Camera Parkeersensoren achter Stuur verwarming Voorstoelen verwarmd Navigatie Apple Carplay/ Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 24.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.750,-
LEASEPRIJS: € 341,82 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.147,84 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia ProCeed |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 T-GDi Automaat HEV GT-Line Climate control Cruise control adaptive Camera Parkeersensoren achter Stuur verwarming Voorstoelen verwarmd Navigatie Apple Carplay/ Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 29 juni 2022 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 81.938 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 341,82 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HXJ-14-S |
| Motorinhoud: | 1.482 cc |
| Vermogen: | 129 kw / 176 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.355 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.410 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- kunstlederen interieurdelen
- lederen bekleding
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- stuurwiel verwarmd
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- diffusor
- dimlichten automatisch
- dodehoekdetectie met correctie
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- file assistent
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- side-skirts
- sportstoelen
- sportstuur
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- uitstap waarschuwing
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor