Kia Ceed
1.5 T-GDi 140PK Automaat GT-Line 12-2025!/Navigatie/Adapt.-cruise/Keyfree/Winter-pack
Direct kopen, basisprijs: € 31.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.950,-
LEASEPRIJS: € 435,20 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.280,99 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Ceed |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 T-GDi 140PK Automaat GT-Line 12-2025!/Navigatie/Adapt.-cruise/Keyfree/Winter-pack |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 10 december 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 11.190 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 435,20 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.482 cc |
| Vermogen: | 103 kw / 141 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.260 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 650 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.210 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- File assistent
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco (automatisch)
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- USB aansluiting
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking