Kia Ceed Sportswagon
1.0 T-GDi DynamicLine Navigatie Apple Carplay/Android auto Climate control Adaptieve Cruise control LED Achteruitrijcamera Stuurverwarming Stoelverwarming Apple Carplay/ Android Auto Lichtmetalen velgen Navigatie Radio
Direct kopen, basisprijs: € 17.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.900,-
LEASEPRIJS: € 257,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.119,44 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Kia Ceed Sportswagon |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 T-GDi DynamicLine Navigatie Apple Carplay/Android auto Climate control Adaptieve Cruise control LED Achteruitrijcamera Stuurverwarming Stoelverwarming Apple Carplay/ Android Auto Lichtmetalen velgen Navigatie Radio |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 27 april 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 43.529 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 257,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M5-45-42 |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.198 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- cruise control adaptief en stuurhulp
- Dodehoek Assistent
- electronic climate controle
- full-LED koplampen
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- Stoelverwaming
- Stuurverwarming
- achterbank in delen neerklapbaar
- afdekhoes
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- connected services
- DAB ontvanger
- dakrails
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- luxe stoffen bekleding
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Navigatie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor