Jeep Grand Cherokee
3.6 Overland First Edition Automaat Navigatie Panoramadak Stoelverwarming/koeling Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 12.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 12.940,-
LEASEPRIJS: € 213,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.588,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Grand Cherokee |
|---|---|
| Uitvoering: | 3.6 Overland First Edition Automaat Navigatie Panoramadak Stoelverwarming/koeling Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 september 2011 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 253.398 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 46-SHN-4 |
| Motorinhoud: | 3.604 cc |
| Vermogen: | 210 kw / 286 pk |
| Laadvermogen: | 783 kg |
| Gewicht: | 2.166 kg |
| Wielbasis: | 291 cm |
| Hoogte: | 178 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.949 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.155 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Panoramadak
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- koplampreiniging
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- Lederen bekleding
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Airco
- Armsteun
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Luchtvering