Jeep Compass
1.3T S [SCHUIFKANTELDAK, STOELVERWARMING, STUURVERWARMING, ACHTERUITRIJCAMERA, PARKEERSENSOREN V+A, CRUISE CONTROL, ELEKTRISCHE STOELEN, NIEUWSTAAT]
Direct kopen, basisprijs: € 18.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.940,-
LEASEPRIJS: € 312,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.788,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Jeep Compass |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3T S [SCHUIFKANTELDAK, STOELVERWARMING, STUURVERWARMING, ACHTERUITRIJCAMERA, PARKEERSENSOREN V+A, CRUISE CONTROL, ELEKTRISCHE STOELEN, NIEUWSTAAT] |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 oktober 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 128.269 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 312,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-906-XB |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 560 kg |
| Gewicht: | 1.405 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Hoogte: | 163 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.965 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Interieur
- Cruise control
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lederen bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Blind Spot Monitoring
- Dual Pane panoramadak
- stuur verwarmd
- andere dakkleur
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen bekleding voorstoelen met ventilatie
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Voorruitverwarming ter hoogte van ruitenwisserbladen