Iveco Daily
35S18 3.0 180pk L2H2 HiMatic Automaat LED/Navi/Trekhaak 3500kg 06-2020
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Iveco Daily |
|---|---|
| Uitvoering: | 35S18 3.0 180pk L2H2 HiMatic Automaat LED/Navi/Trekhaak 3500kg 06-2020 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 juni 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 141.793 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-48-PLL |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 1.237 kg |
| Gewicht: | 2.263 kg |
| Wielbasis: | 352 cm |
| Hoogte: | 285 cm |
| Breedte: | 230 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED Koplampen
- Metallic lak
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- DAB Radio
- Lederen stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel
- Navigatiesysteem
- Navigatie via Apple Carplay
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Bestuurderstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersbank
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Overige
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier