Iveco Daily
35S16V 2.3 352L 160PK automaat Koelwagen Kerstner
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Iveco Daily |
|---|---|
| Uitvoering: | 35S16V 2.3 352L 160PK automaat Koelwagen Kerstner |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 juni 2020 |
| Carrosserie: | Koel-vriestransport (bestelbus) |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 182.092 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VSZ-88-R |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 115 kw / 157 pk |
| Laadvermogen: | 954 kg |
| Gewicht: | 2.546 kg |
| Wielbasis: | 352 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achteruitrijcamera
- Airco automatisch
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Armsteun
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Cruise Control
- elektrische ramen
- Geen extra kosten
- Geveerde Stoel
- Instructieboekjes aanwezig
- Koelwagen
- led dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- multifunctioneel stuur
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- radio
- Roetfilter
- trekhaak
- Tussenschot volledig
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar