Iveco Daily
35S14 2.3 136PK Automaat Laadklep I NAV I Zijdeur I Standkachel
Direct kopen, basisprijs: € 26.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 26.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 444,08 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.388,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Iveco Daily |
|---|---|
| Uitvoering: | 35S14 2.3 136PK Automaat Laadklep I NAV I Zijdeur I Standkachel |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 2 maart 2022 |
| Carrosserie: | Chassis cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 153.307 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,08 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-35-PHD |
| Motorinhoud: | 2.287 cc |
| Vermogen: | 101 kw / 138 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Wielbasis: | 375 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem