Iveco Daily
35 180pk 3.0L L2LH2 Hi-Matic Automaat Imperiaal Trekhaak Cruise Camera Climate Control
Direct kopen, basisprijs: € 26.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 26.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 444,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Iveco Daily |
|---|---|
| Uitvoering: | 35 180pk 3.0L L2LH2 Hi-Matic Automaat Imperiaal Trekhaak Cruise Camera Climate Control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 22 december 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 70.923 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 444,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-44-PKN |
| Motorinhoud: | 2.998 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 989 kg |
| Gewicht: | 2.511 kg |
| Wielbasis: | 352 cm |
| Hoogte: | 295 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- LED dagrijverlichting
- Trekhaak
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Interieur
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem