Hyundai Tucson
1.6 T-GDi Premium 4WD leder, climate, stoelverw. en koeling etc.
Direct kopen, basisprijs: € 16.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 16.995,-
LEASEPRIJS: € 280,11 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.399,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Tucson |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDi Premium 4WD leder, climate, stoelverw. en koeling etc. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 mei 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 131.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 280,11 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-702-NN |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 681 kg |
| Gewicht: | 1.509 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 166 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.190 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Kunstlederen bekleding
- Regensensor
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Bluetooth
- Dab
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- Safety-pack
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar