Hyundai Tucson Hybrid
1.6 T-GDI HEV Premium VENTILATIE/TREKHAAK/KEYLESS/CARPLAY/360*
Direct kopen, basisprijs: € 23.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.900,-
LEASEPRIJS: € 331,18 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.018,81 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai Tucson Hybrid |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 T-GDI HEV Premium VENTILATIE/TREKHAAK/KEYLESS/CARPLAY/360* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 135.125 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 331,18 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-299-BJ |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 132 kw / 180 pk |
| Laadvermogen: | 636 kg |
| Gewicht: | 1.539 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.175 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.650 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- File assistent
- Keyless entry
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- DAB / DAB+ Radio Tuner
- Navigatiesysteem full map
- Rondomzicht camera
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatievoorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
- Interieur
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruise control adaptief met stop&go
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Kunstlederen bekleding
- Lederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stoel ventilatie voor
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- leder
- Lederen stuurwiel
- leer
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Autonomous Emergency Braking
- dodehoekdetectie met correctie
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verwarmd
- Vervolgbotsing preventie
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- centrale airbag voor
- Connected services
- Dab
- extra getint glas achter
- Kruisend verkeer detectie
- lendesteun(en) verstelbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel