Hyundai ix35
1.6i GDI i-Vision Trekhaak Navigatie Cruise control Climate control Parkeer Sensoren Achter
Direct kopen, basisprijs: € 9.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.890,-
LEASEPRIJS: € 163,- p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.978,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai ix35 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6i GDI i-Vision Trekhaak Navigatie Cruise control Climate control Parkeer Sensoren Achter |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 juli 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 141.183 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,- p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | H-427-HL |
| Motorinhoud: | 1.591 cc |
| Vermogen: | 99 kw / 135 pk |
| Laadvermogen: | 550 kg |
| Gewicht: | 1.280 kg |
| Wielbasis: | 264 cm |
| Breedte: | 182 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.830 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakrails
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- cruise control
- electronic climate controle
- lederen/stof bekleding
- voorstoelen en achterbank verwarmd
- armsteun voor
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor