Hyundai ix20
1.4i i-*Airco*Stoelverwarming*PDC*
Direct kopen, basisprijs: € 7.400,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.400,-
LEASEPRIJS: € 121,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.480,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai ix20 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.4i i-*Airco*Stoelverwarming*PDC* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 25 oktober 2012 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 113.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 121,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.400,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.396 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.153 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 550 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor achter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Infotainment
- Carkit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- 12Volt aansluiting
- Bagage-afdekhoes
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Ruimtebesparend reservewiel
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- Niet in gerookt
- Reservewiel