Hyundai IONIQ 5
Connect+ 73kWh ✅ Warmtepomp ✅ Trekhaak ✅ Leder
Direct kopen, basisprijs: € 31.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 31.890,-
LEASEPRIJS: € 525,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.378,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Hyundai IONIQ 5 |
|---|---|
| Uitvoering: | Connect+ 73kWh ✅ Warmtepomp ✅ Trekhaak ✅ Leder |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 31 augustus 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 65.219 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 525,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | R-154-GZ |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 545 kg |
| Gewicht: | 1.885 kg |
| Wielbasis: | 300 cm |
| Breedte: | 189 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.430 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- extra getint glas
- keyless entry
- LED koplampen
- Phantom Black Pearl Mica
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- lederen bekleding
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zonnescherm zijruiten
- Veiligheid
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoekdetectie met correctie
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zelfstandige rijstrookwissel
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Lichtmetalen velgen 20"
- stuurwiel verwarmd
- Trekhaak afneembaar
- Vehicle-to-load
- Bandenreparatieset
- Bose premium audio
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar