Honda CR-V
2.0 e:HEV Elegance
Direct kopen, basisprijs: € 23.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.950,-
LEASEPRIJS: € 394,74 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Honda CR-V |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 e:HEV Elegance |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 maart 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 126.757 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 394,74 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-694-DZ |
| Motorinhoud: | 1.993 cc |
| Vermogen: | 107 kw / 146 pk |
| Laadvermogen: | 655 kg |
| Gewicht: | 1.585 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Hoogte: | 167 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.240 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen anti-whiplash
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel