Ford Transit
350 L3 Trend Trekhaak Airco APK 24-04-2027 Camera (gewrapt, onderhuids antraciet)
Direct kopen, basisprijs: € 4.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 4.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 81,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 350 L3 Trend Trekhaak Airco APK 24-04-2027 Camera (gewrapt, onderhuids antraciet) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 10 april 2015 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 170.571 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VX-514-G |
| Motorinhoud: | 2.198 cc |
| Vermogen: | 92 kw / 126 pk |
| Laadvermogen: | 1.333 kg |
| Gewicht: | 2.167 kg |
| Wielbasis: | 375 cm |
| Hoogte: | 255 cm |
| Breedte: | 206 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- # Parkeerpilootsysteem voor en achter
- A1FAE Carrosserievariant: Middelhoog dak
- A4LAB Schuifdeur Laad-/passagiersruimte rechts
- A4MAB Roetdeeltjesfilter
- A6AAC Laadruimtescheidingswand hoog achter Bestuurder en Passagier
- A6KAB Achterdeuren zonder Beglazing (Openingshoek 180 Graden)
- AAGBX Productiefaciliteit: Otosan
- Aandrijfslipregeling (ASR)
- ABML4 Trend
- ABSAH Zicht-pakket 1
- AC0B0 Airconditioning
- Antiblokkeersysteem (ABS)
- Audiosysteem: Radio/CD-speler met Multifunctioneel display
- B2CAF Raamopener elektrisch
- B2GAB Beglazing getint
- BBAAG Bekleding in de laad-/passagiersruimte: halfhoog
- BD1AB Handgreep B-stijl
- BDIAJ Bekleding in de laad-/passagiersruimte: Vinyl
- Bluetooth
- BSHDJ Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd
- BVFAP Stoelpakket 13: Bestuurdersstoel (4-voudig verstelbaar) - Dubbele passagiersstoel, Stof
- C1DAB Trekhaak: Kogelkop vast
- CAEAB Schakel-/selectiehefboomgreep Leer
- CAVA0 Carrosserie/opbouw: Gesloten bestelwagen hoog Standaard
- CBAAB Centrale vergrendeling met Afstandsbediening
- CBFAJ Tweede Sleutel met Afstandsbediening neerklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- CLFBW Bumper gedeeltelijk gelakt
- CPGAB Airbag Bestuurderskant
- D2XAD Stalen velgen 6,5x16
- D5AAB Wieldoppen
- D17AD Volwaardig reservewiel
- DECAU Start-/stopsysteem
- DGACX Emissie-arm volgens emissienorm Stage 5 / Euro en 5
- DR0A0 Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- dynamo 150 A
- Elektr. remkrachtverdeling (EBD)
- Elektron. differentieelblokkering (EDS)
- ENCY0 Motor 2,2 L - 92 kW TDCi Katalysator
- FEAAQ Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP)
- FEAAQ Rijassistent-systeem Hill-Assist
- G1FAB Interieur filter Pollenfilter
- G2AAE Verwarmingselement met Circulatielucht-schakelaar
- GRAAF Stuurkolom (Stuur) hoogte-/lengteverstelbaar
- Grille zilver
- GTAAE Stuur (Leer)
- GTDAB Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- HEBAD Boordcomputer
- HTAAC 2. Accu
- JBCAB Dagrijlicht
- JBDAR bochtverlichting in Koplamp
- JBKAB Mistlamp
- JCMAD Laadruimtelicht LED
- JDDAB 3. Remlicht
- JEAAB Koplamphoogteregeling
- Opbergplaats in Dakbekleding Cabine
- Opstapstrap achter geïntegreerd
- Roetfilter
- Stuurbekrachtiging
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Toerenteller
- TRA70 Transmissie 6 versnellingen
- Vrachtwagenregistratie
- Wegrijblokkering
- Wielbasis 3750 mm
- Zijbeschermingslijsten breed (Zijpanelen)