Ford Transit
310 2.0 TDCI L3H3 / Euro 6 / Camera / Cruise Control / 3-Zits / 15.300 KM !!
Direct kopen, basisprijs: € 22.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 22.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 378,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 310 2.0 TDCI L3H3 / Euro 6 / Camera / Cruise Control / 3-Zits / 15.300 KM !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 15 april 2024 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 15.330 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-38-PNR |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 1.071 kg |
| Gewicht: | 2.069 kg |
| Wielbasis: | 375 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.450 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
- 270° te openen achterdeuren
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- mistlampen voor
- Infotainment
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Euro 6
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Overige
- Parkeersensoren voor en achter
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- Houten vloer in laadruimte
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte