Ford Transit
2.0 TDCI L4 Trend 130 PK RWD Bakwagen / Sorensen Laadklep / Meubelbak / Euro 6 / Airco / Cruise Control / 3-Zits / 18.700 KM !!
Direct kopen, basisprijs: € 32.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 32.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 543,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 TDCI L4 Trend 130 PK RWD Bakwagen / Sorensen Laadklep / Meubelbak / Euro 6 / Airco / Cruise Control / 3-Zits / 18.700 KM !! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 januari 2024 |
| Carrosserie: | Bakwagen |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 18.710 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 543,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 32.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-58-PNH |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.005 kg |
| Gewicht: | 2.495 kg |
| Hoogte: | 330 cm |
| Breedte: | 215 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.600 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Euro 6
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Hill hold functie
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Laadbak
- Laadklep
- lendesteun(en) verstelbaar
- Meubelbak
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Tyre Pressure Monitoring