Ford Transit Custom
320 2.0 TDCI L2H1 Sport ACC I CAM I Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 25.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 25.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 427,60 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.188,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | 320 2.0 TDCI L2H1 Sport ACC I CAM I Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 februari 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 112.513 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 427,60 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-06-PGJ |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 136 kw / 185 pk |
| Laadvermogen: | 1.144 kg |
| Gewicht: | 2.056 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.850 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Trekhaak
- Verwarmde voorruit
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Voorspoiler
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Standkachel
- Voorstoelen verwarmd
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Lederen/stof bekleding
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor
- Roll Stability Control
- Vermoeidheids herkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Assistentie Pakket
- Driver Assistance Pack
- Navigatie-pakket
- Aanhanger assistent
- Aanhanger assistent
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- WiFi
- Zijwandbekleding laadruimte