Ford Transit Custom
300 2.0 TDCI L2H1 Trend Stoelverw. I AC I 2800KG trekgewicht
Direct kopen, basisprijs: € 14.944,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.944,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 246,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.988,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | 300 2.0 TDCI L2H1 Trend Stoelverw. I AC I 2800KG trekgewicht |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 14 oktober 2021 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 99.166 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.944,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-39-PDB |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 3.000 kg |
| Gewicht: | 1.991 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 4.991 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Verwarmde voorruit
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio
- Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Roll Stability Control
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent