Ford Transit Custom
290 2.0 TDCI L1H1 Sport Navigatie Climate control Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 10.450,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.450,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 172,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.090,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | 290 2.0 TDCI L1H1 Sport Navigatie Climate control Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6b |
| Bouwjaar: | 2 juni 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 161.661 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | anders |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 172,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.450,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VHR-11-N |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 125 kw / 170 pk |
| Laadvermogen: | 894 kg |
| Gewicht: | 2.006 kg |
| Wielbasis: | 293 cm |
| Breedte: | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- zijschuifdeur links
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels
- koplampen adaptief
- mistlampen voor
- regensensor
- side-skirts
- verwarmde voorruit
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio CD speler
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco
- cruise control
- lederen/stof bekleding
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- voorstoelen verwarmd
- zijwandbekleding laadruimte
- Veiligheid
- parkeersensor voor en achter
- aanhanger assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- passagiersairbag
- zijwind assistent
- Overig
- start/stop systeem