Ford Transit Custom
270 2.0 TDCI L2H1 Airco cruise
Direct kopen, basisprijs: € 13.750,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 13.750,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 226,62 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.750,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | 270 2.0 TDCI L2H1 Airco cruise |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 november 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 109.860 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 226,62 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.750,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VDD-99-B |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 1.169 kg |
| Gewicht: | 2.031 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Hoogte: | 1.959 cm |
| Breedte: | 203 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Imperiaal
- Parkeersensor voor en achter
- Trap
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 6- Bak
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Zijwind assistent