Ford Transit Custom
131pk Automaat L2H1 Trend Dubbele Cabine 2x Schuifdeur Navigatie Apple Carplay/Android Auto Cruise control Airco Euro6
Direct kopen, basisprijs: € 22.490,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 22.490,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 370,67 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.498,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Custom |
|---|---|
| Uitvoering: | 131pk Automaat L2H1 Trend Dubbele Cabine 2x Schuifdeur Navigatie Apple Carplay/Android Auto Cruise control Airco Euro6 |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 december 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 111.234 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 370,67 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.490,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-64-LPL |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 95 kw / 130 pk |
| Laadvermogen: | 1.266 kg |
| Gewicht: | 2.134 kg |
| Wielbasis: | 330 cm |
| Breedte: | 228 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.400 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Metaallak: Moondust Silver
- mistlampen voor
- zijschuifdeur links
- zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- radio
- Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airconditioning
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- betonplex in laadruimte
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Parkeersensoren voor en achter
- zijwind assistent
- Overig
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- Navigatie-pakket
- navigatiesysteem full map
- Roll Stability Control
- start/stop systeem