Ford Transit Courier
1.5 TDCI Limited Airco Cruise Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 9.949,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 9.949,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 163,98 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.989,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Courier |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 TDCI Limited Airco Cruise Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 23 september 2022 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 73.620 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,98 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.949,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VRZ-06-H |
| Motorinhoud: | 1.498 cc |
| Vermogen: | 73 kw / 100 pk |
| Laadvermogen: | 647 kg |
| Gewicht: | 1.213 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.860 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 540 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 540 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- Lichtmetalen velgen 15"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- 6 versnellingen
- Afwerkvloer laadruimte met antislip
- Anti Blokkeer Systeem
- AUX/USB ingang
- Bestuurdersairbag
- Betimmerde laadruimte
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Halogeen mistlampen
- Handsfree
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lat om lat betimmering laadruimte
- Metallic lak
- Radio usb met stuurbediening
- Tussenwand met ruit