Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L1 Trend, Airco, Bluetooth, Radio, Trekhaak, Schuifdeur, NAP
Direct kopen, basisprijs: € 10.995,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.995,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 181,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Connect |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 EcoBlue L1 Trend, Airco, Bluetooth, Radio, Trekhaak, Schuifdeur, NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 augustus 2022 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 157.739 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 181,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.995,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VRV-03-F |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 693 kg |
| Gewicht: | 1.462 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.155 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektronische remkrachtverdeling
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Radiovoorbereiding
- Radio
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur multifunctioneel