Ford Transit Connect
1.5 EcoBlue L1 Automaat Trekhaak Lederen bekleding Airco Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 9.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 9.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 163,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Transit Connect |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 EcoBlue L1 Automaat Trekhaak Lederen bekleding Airco Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 25 oktober 2019 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 106.420 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 163,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VBX-60-S |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 647 kg |
| Gewicht: | 1.553 kg |
| Wielbasis: | 266 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Connected services
- Dab
- Dab
- Dab
- lendesteun(en) verstelbaar
- Multimedia pack
- Multimedia pack
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte