Ford Puma
1.0 ST-Line X Vignale, Automaat, Pano, Camera, Stoelmassage, CarPlay, NAP
Direct kopen, basisprijs: € 20.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 20.995,-
LEASEPRIJS: € 346,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Puma |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 ST-Line X Vignale, Automaat, Pano, Camera, Stoelmassage, CarPlay, NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 april 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 93.886 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 346,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 20.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-253-DZ |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 91 kw / 124 pk |
| Laadvermogen: | 589 kg |
| Gewicht: | 1.226 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 156 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.815 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 660 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Premium kleur
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Overige
- Connected services
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Black Edition
- Bluetooth
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- LED mistlampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Apple carplay
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem
- Audio installatie
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem full map
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- Cruisecontrol
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Adaptieve Cruise Controle
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dagrijverlichting
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie