Ford Puma
1.0 EcoBoost Automaat Hybrid Titanium Climate control Cruise control LED Parkeersensor achter Lichtmetalen velgen Navigatie Apple Carplay/ Android Auto
Direct kopen, basisprijs: € 22.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 22.490,-
LEASEPRIJS: € 316,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.836,46 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Puma |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Automaat Hybrid Titanium Climate control Cruise control LED Parkeersensor achter Lichtmetalen velgen Navigatie Apple Carplay/ Android Auto |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 15 april 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 43.875 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 316,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | Z-711-HH |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 99 kw / 135 pk |
| Laadvermogen: | 566 kg |
| Gewicht: | 1.269 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.835 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 665 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 900 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- navigatiesysteem full map
- premium kleur
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterspoiler
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor adaptief
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- radio
- rijstrooksensor met correctie
- sportstoelen
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vervolgbotsing preventie
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor