Ford Kuga
2.5 PHEV ST-Line X B&O Climate Control Navigatie Camera Elektrische Achterklep Verwarmbare voorstoelen Parkeersensoren voor & achter Verwarmbare voorruit Lichtmetalen velgen
Direct kopen, basisprijs: € 25.890,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.890,-
LEASEPRIJS: € 354,16 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.297,61 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Kuga |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.5 PHEV ST-Line X B&O Climate Control Navigatie Camera Elektrische Achterklep Verwarmbare voorstoelen Parkeersensoren voor & achter Verwarmbare voorruit Lichtmetalen velgen |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 4 september 2023 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 38.523 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 354,16 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.890,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | M5-78-34 |
| Motorinhoud: | 2.488 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.744 kg |
| Wielbasis: | 271 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 18"
- navigatiesysteem full map
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- achterspoiler
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie premium
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels met verlichting
- camera voor
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dakrails
- diffusor
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- LED mistlampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- side-skirts
- sportonderstel
- sportstoelen
- sportstuur
- sportuitlaat
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- vervolgbotsing preventie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor