Ford Focus
Wagon 1.5 EcoBoost Active Business Zeer Zuinig
Direct kopen, basisprijs: € 10.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.750,-
LEASEPRIJS: € 148,45 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.801,37 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.5 EcoBoost Active Business Zeer Zuinig |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 19 augustus 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 158.504 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 148,45 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-855-DL |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 642 kg |
| Gewicht: | 1.313 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.955 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 705 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Adaptieve Cruise Control
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Side-skirts
- Verwarmde voorruit
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Spraak besturings systeem
- Stuur multifunctioneel
- Stuurwielbediening voor audio
- USB/audio interface |
- WiFi
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoelen geheugenfunctie en rijprofielgeheugen
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom inhoogte en lengte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Multimedia
- Radio/CD-speler
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijassistent-systeemBotsingwaarschuwingssysteemmetRemfunctie
- Rijassistent rijbaan
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitwijk assistent
- Zij airbag(s) voor
- ASR