Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium Cruise/Climate Keyless Trekhaak NAP
Direct kopen, basisprijs: € 18.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.450,-
LEASEPRIJS: € 304,09 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.0 EcoBoost Hybrid Titanium Cruise/Climate Keyless Trekhaak NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 31 augustus 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 76.909 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 304,09 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-284-SP |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 91 kw / 124 pk |
| Laadvermogen: | 629 kg |
| Gewicht: | 1.341 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.970 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 705 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen versnellingspook
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- 16 inch lichtmetalen velgen
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise Control inclusief Adjustable Speed Limiting Device (ASLD)
- Dual Zone Automatische Airconditioning
- full-LED koplampen
- Lane Assist
- Rijstrooksensor met correctie
- SYNC 4 navigatiesysteem met 13,2 inch touchscreen
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterspoiler
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier
- Akoestisch gelamineerde voorruit
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonoom noodremsysteem
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Dakreling Zwart
- EasyFold 60:40 achterbankleuning
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- FordKeyless Entry voorportieren incl. FordPower startbutton
- FordPass Connect - Embedded Modem
- Geluidsisolerend glas
- LED achterlichten
- LED mistlampen
- LED mistlampen voor met bochtverlichting
- Lendensteunverstelling op de bestuurdersstoel
- lendesteun(en) verstelbaar
- Middenconsole met armsteun
- multimedia scherm middel
- Privacy glass
- Sportstoelen voor
- stuur leder
- WiFi