Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Titanium Navigatie Airco
Direct kopen, basisprijs: € 10.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 10.940,-
LEASEPRIJS: € 153,02 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.856,86 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Titanium Navigatie Airco |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 maart 2019 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 193.562 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 153,02 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-970-TP |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 73 kw / 100 pk |
| Laadvermogen: | 537 kg |
| Gewicht: | 1.143 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.680 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- start/stop systeem