Ford Fiesta
1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line X Keyless Camera ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u !
Direct kopen, basisprijs: € 23.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 23.450,-
LEASEPRIJS: € 324,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.941,31 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Fiesta |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 EcoBoost Hybrid ST-Line X Keyless Camera ! 2e Paasdag geopend van 12.00 tot 17:00u ! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 maart 2023 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 58.283 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 324,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 23.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | S-721-NF |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 91 kw / 124 pk |
| Laadvermogen: | 519 kg |
| Gewicht: | 1.191 kg |
| Wielbasis: | 249 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.710 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 625 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
- Verwarmde voorruit
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- camera voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17 inch lichtmetalen velgen
- airco automatisch
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise Control
- Dual Zone Automatische Airconditioning
- Rijstrooksensor met correctie
- SYNC 3 met Navigatie (West-Europa)
- Winter-pack
- 2x USB poort (type A en C) op achterkant middenconsole
- ABS, ESP, Traction Control, Emergency Brake Assist en Hill Start Assist
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Armsteun in middenconsole
- Bandenspanningscontrole systeem
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Driver Alert - vermoeidheidsherkenning
- EasyFold 60:40 achterbankleuning
- Elektrisch bedienbare portierramen voor
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels met geintegreerde richtingaanw
- extra getint glas achter
- FordPass Connect modem
- FordPower startbutton
- hemelbekleding donker
- Hill Start Assist
- In hoogte verstelbare passagiersstoel
- Keyless Entry met Motion sensor
- LED achterlichten
- LED koplampen met geintegreerde dagrijverlichting, mistlampen en bochtverlichting
- multimedia scherm standaard
- Parkeersensoren achter
- Privacy glass
- Radio met 6 luidsprekers, DAB+ en 2-USB aansluitingen
- Regensensor en automatisch dimmende binnenspiegel
- Sportstoelen voor met 4-weg verstelling voor bestuurder en 2-weg voor passagier
- stuur kunstleder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- stuur verwarmd
- Stuurwiel Softfeel met Sensico bekleding, met audiobediening
- SYNC 2.5 met 8" touchscreen, Bluetooth, Voice Control
- Verkeersbordherkenning, Driver Alert
- WiFi
- Zwarte hemelbekleding